FAZA TRZECIA - TWÓJ NOWY STYL ŻYCIA

28 dni cellRESET ® plus okres stabilizacji to pełny czas, potrzebny do aktywacji i wymiany wszystkich komórek naszego organizmu. Komórek, które po czasie stosowania programu żywieniowego cellRESET ® oraz stosowania suplementów / witamin, związków mineralnych i aminokwasów/ , są w pełni oczyszczone, dożywione, po prostu zdrowe, po prostu zresetowane!

Właśnie takie komórki powinny i będą budować zdrowy i pełen energii organizm! Po programiecellRESET ® oraz stabilizacji , jesteśmy tak zaprogramowani, a właściwie nasze komórki, że… NIE POJAWI SIĘ EFEKT JOJO.

Organizm stanowi m.in. równowagę kwasowo – zasadową, ma przyspieszony metabolizm i jest gwarancją odpowiedniej, prawidłowej przemiany materii. Jest nasycony składnikami, biorącymi udział w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów .

Po zakończeniu 2 etapu prowadzimy dalej zdrowy tryb życia. Nie rezygnujemy z zabawy, urlopów, imprez, itp. ponieważ żyje się tylko RAZ !!! Gdy jesteśmy z przyjaciółmi, bawimy się na całego !!! Jeżeli na imprezie zabawiliśmy się ” za bardzo” po niej robimy Biały Dzień i w ten sposób dokonujemy wyrównania .Można porównać to do mieszkania. Kiedy jest czyste, jest ok , ale przychodzi taki dzień, kiedy trzeba po nim posprzątać. Im częściej brudzimy w naszym mieszkaniu, tym częściej musimy je sprzątać. Im więcej imprez, tym więcej po nich Białych Dni, czyli posiłek 4 x dziennie jak podczas programu.

Nawet jeśli danego dnia pozwolimy sobie na DUŻO WIĘCEJ niż normalnie (impreza rodzinna, grill u znajomych, kolacja w restauracji, wesele i poprawiny, itp ) wystarczy następnego dnia zrobić 1 dzień biały i wówczas organizm „zresetuje” ów nadmiar zjedzonych kalorii i nie przybędzie nam ani grama tłuszczu! Tak właśnie zachowuje się zdrowy organizm z szybką przemianą materii – organizm po programie cellRESET ® i stabilizacji.

 

Cellreset-cykl-3-fazowy