cellRESET IMMUM wersja podstawowaGdzie kupić cellRESET ?

JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY/A ZROBIĆ PROGRAM CELLRESET O TO PROCEDURA.

Zanim rozpoczniesz program cellRESET® i zakupisz wybrany zestaw suplementów, proponuję prosty i krótki proces rejestracji, już opisuję dlaczego i do czego jest potrzebny .

Sam program cellRESET® jest samodzielnym, opatentowanym programem żywieniowym w którym zastosowano wybrane suplementy, które spełniają bardzo rygorystyczne warunki postawione przez twórców programu cellRESET®.

Ze względu na zakup suplementów, których cena detaliczna jest wyższa, aby nie przepłacać , proponuję rejestrację jako Teampartner

Zarejestrowanie się, pozwala na dokonywanie zakupów wszystkich produktów z programu cellRESET® z poziomu Team Partnera z min. 20 % rabatem.

Rejestracja nie obliguje do dokonywania stałych zakupów a jedynie umożliwia korzystanie z rabatów, na zakup wszystkich suplementów oraz kosmetyków bezpośrednio u producenta, oraz daje możliwość nawiązania współpracy na zasadach zawartych w Planie Marketingowym.

Po rejestracji każda osoba staje się Team Partnerem, co nie wpływa w żadnym stopniu na jakiekolwiek zobowiązania wobec producenta.
Rejestracja jest dobrowolna a wyrejestrowanie może nastąpić na prośbę Team Partnera w każdym momencie , lub następuje automatycznie , gdy :
1. W ciągu pierwszych 30 dni nie dokonano żadnego zakupu .
2. W ciągu 1 roku od ostatniego zakupu , nie dokonano żadnego zakupu.

Jeśli coś jest nie jasne proszę o kontakt na mail kontakt@cellreset.com.pl lub skorzystaj z formularza znajdującego się na dole strony.

Jak już to zrobiłeś czyli zarejestrowałeś, otrzymałeś na swojego maila numer TP. Zapisz go sobie ponieważ będziesz go używać przy każdym zamówieniu. Cennik programu oraz formy płatności dostaniesz na swojego maila jeśli skorzystasz z formularza na dole strony.