Slide Opatentowany program żywieniowy Efekty już od pierwszego dnia ! Slide cellRESET to dieta oczyszczająca. Twój organizm gruntowanie zostanie oczyszczony a przy okazji tracisz kg i cm ! Slide Program Przemiany Metabolicznej cellRESET - 28 dniowa dieta oczyszczająca.

.

Znasz program cellRESET ? Ten program pomógł bardzo wielu ludziom na całym świecie ! Specjalna dieta plus suplementy premium Fitline to polączenie, które po prostu działa ! Pomagaj i zarabiaj to idealne połączenie !

Suplementy i kosmetyki Fitline to produkty z serii premium. Na bazie tych produktów możesz stać się ich dystrybutorem i stworzyć dla siebie miejsce pracy, które da ci wolność finansową a także mnóstwo czasu dla siebie i rodziny. Zacznij od polecania produktów wśród swojej rodziny i znajomych, masz do dyspozycji świetny program cellRESET, który oparty jest o suplementy Fitline jako jedyne spełniające rygorystyczne wytyczne twórcy programu przy diecie wysokobiałkowej. cellRESET cieszy się ogromną popularnością i przede wszystkim skutecznością działania.
Ile można zarobić ? Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i tego ile dziennie chcesz popracować. Zbuduj własną sieć dystrybutorów !

Aby zacząć współpracę musisz uzyskać swój unikalny numer Team Partnera – Rejestracja

W formularzu w polu dodatkowe informacje zostaw nam informację o chęci współpracy. Skontaktujemy się z Tobą aby dostarczyć materiały i odpowiemy na  wszystkie pytania.
Decydując się na współpracę twój opiekun przeprowadzi cie zupełnie za darmo przez wszystkie etapy celem usamodzielnienia się.

Jedna decyzja może zmienić wszystko !  Powodzenia 🙂

Najszybszy sposób na pierwszą pozycję w planie biznesowym – MANAGER – 600 punktów i 30% rabatu na produkty.

Zamów cellRESET na 28 dni oraz 3-miesięczny zestaw na stabilizację 90 dni po 28 dniach. Zestaw na 3 miesiące stabilizacji  –  1 x System Activ oraz 3 x Optimal Set. Na takie zamówienie otrzymasz rabat 30 %  !  Szczegóły – napisz mail kontakt@cellreset.com.pl

Zaproś do programu lub do swojego biznesu (osoba, która będzie zainteresowana duplikacja twoich działań z firma PM International) jedną, dwie osoby lub więcej w miesiącu np. z rodziny, znajomych i zróbcie razem program. Zrób zdjęcia przed programem, zanotuj wagę, zmierz centymetry oraz zrób to samo po programie ! Pokaż to znajomym być może będą chcieli również skorzystać z programu a TY w ten sposób pomożesz im oczyścić organizm, optymalnie odżywić komórki, przyspieszyć metabolizm, a może zainspiruje cię to do działania i pomagania ! Firma PM dla aktywnych polecających wypłaci prowizję !


Jeśli chcesz rozpocząć współpracę ale nie koniecznie od programu cellreset, możesz swój biznes oprzeć tylko o zestaw 3xActivize ! Jak to działa ?
Ty kupujesz co miesiąc taki zestaw (3xActivze) oraz co miesiąc zapraszasz do współpracy tylko jedną osobę (możesz więcej niż jedna osobę w miesiącu), która będzie cię duplikować i robić to samo co TY ! W 6 miesięcy twoje zarobki mogą osiągnąć nawet do 10 tys. złotych ! To może być jeszcze większa suma wszystko zależy od twojego zaangażowania.

Co należy zrobić ?

Zarejestruj się zostanie ci wygenerowany numer TP dający ci możliwość rozpoczęcia współpracy oraz rabat 20% na wszystkie produkty Fitline. Dostaniesz także link do rejestracji swoich partnerów do twojej struktury. W formularzu możesz zamówić zestaw 3xActvize lub drugi zestaw 3xActivize plus 1x Proshape Amino i rozpocząć przygodę swojego życia ! 🙂  Jeśli masz pytania pisz ! kontakt@cellreset.com.pl lub dzwoń 603767771

Dla Twoich nowych partnerów masz zagwarantowane darmowe szkolenie on line indywidualnie na Meet Google !!!
Jeśli potrzebujesz informacji zapraszam na indywidualne spotkania online. Napisz mail w tej sprawie kontakt@cellreset.com.pl , w temacie mail “Spotkanie online” lub zadzwoń i się umów na spotkanie online – 603767771

3 X ACTIVIZE + 1 X POSHAPE AMINO

Cena regularna 711 zł
Cena TP (20%) po rejestracji 568,80 zł plus koszt wysyłki

3 X ACTIVIZE

Cena regularna 389 zł
Cena TP (20%) po rejestracji 311,20 zł plus koszt wysyłki