Od 2012 roku ponad 250 tys. dowodów działania programu przemiany metabolicznej i wciąż ta liczba rośnie ! cellRESET to niesamowity program, którego działanie czujesz już od pierwszego dnia. To nie jest tradycyjna dieta jaką znacie ! To jest program przemiany metabolicznej który ma zbilansować wasz metabolizm, zrównoważyć gospodarkę hormonalną, oczyścić organizm ze złogów, toksyn, metali ciężkich, substancji zalegających w organizmie. Skutkiem ubocznym tych działań jest znaczna utrata wagi u osób mających nadwagę i wyrównanie parametrów u osób które mają niedowagę, do tego jeszcze modeling sylwetki i mnóstwo energii na co dzień.  Podobają się Wam takie skutki uboczne ? Jeśli tak przetestuj program na sobie i weź udział w jesiennym wyzwaniu !

happypeople_cellreset

Cellreset to trwający 28 dni proces „zresetowania” wszystkich komórek w organizmie. Rewolucyjna koncepcja zdrowia i kontroli wagi optymalnej pierwotnie opracowana przez inżynierów NASA. Tajemnica tkwi w odpowiednim zbilansowaniu metabolizmu, w oparciu o specjalnie ułożoną dietę oraz suplementację spełniającą rygorystyczne wytyczne twórców programu.
Połączenie tych dwóch dopracowanych elementów programu CellReset, pozwala na zrównoważenie hormonów. W ciągu 28 dni następuje całkowity proces oczyszczenia oraz dożywiania wszystkich komórek organizmu. Dzięki takiej przemianie następuje, tzw.”skutek uboczny”, czyli znaczna utrata wagi oraz modelowanie sylwetki. Program znakomicie sprawdzi się również u osób, które nie mają problemu z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub wręcz cierpią z powodu niskiej wagi i chciałyby odżywić i oczyścić swój organizm, co staje się nieodzowne w dzisiejszych czasach.

Wymagania dotyczące SUPLEMENTACJI , są postawione na najwyższym poziomie. Suplementy zastosowane w programie cellRESET® muszą spełniać wysokie wymagania co do ich jakości, czystości, biodostępności oraz co do zapotrzebowania na niezbędne do stosowania programu, wysokowartościowe, naturalne składniki pokarmowe.

cellRESET 28 dni - STABILIZACJA 90 dni - BRAK EFEKTU JOJO !

Stabilizacja – to okres 90 dni, w czasie których organizm “utrwala” dobre nawyki żywieniowe, których nauczył się w czasie programu. Picie przed posiłkiem i 20 minut po posiłku, wolne jedzenie, dokładne przeżuwanie, dieta oparta na dużej ilości warzyw (szczególnie zielonych), olejów roślinnych (lniany, rzepakowy), jogurcie probiotycznym, mięsie, pestach słonecznika, dyni, siemienia lnianego, owocach sezonowych,z ograniczeniem węglowodanów.

Poza tym, cellReset – 28 dni to początek przemian zachodzących w organizmie. 28 dni plus 90 dni stabilizacji to okres pełny i niezbędny do wymiany wszystkich komórek naszego organizmu. Komórek, które po tym czasie stosowania witamin, minerałów i aminokwasów, są w pełni oczyszczone, dożywione, po prostu zdrowe! Tylko takie komórki będą budować zdrowy i pełen energii organizm! I dlatego też po programie cellReset oraz 90-dniowej stabilizacji NIE POJAWIA SIĘ EFEKT JOJO, gdyż organizm jest w równowadze kwasowo – zasadowej, ma przyspieszony metabolizm oraz jest wysycony składnikami, które biorą udział w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów (kompleks witamin z grupy B).

Nawet jeśli danego dnia pozwolimy sobie na dużo więcej niż normalnie (impreza rodzinna, grill u znajomych) wystarczy następnego dnia zrobić 1 dzień biały i wówczas organizm “zresetuje” ów nadmiar zjedzonych kalorii i nie przybędzie nam ani grama tłuszczu! Tak właśnie zachowuje się zdrowy organizm z szybką przemianą materii – Twój organizm po 28 dniach cR i 90 -dniowej stabilizacji.

Jeśli od jakiegoś czasu szukasz dobrego sprawdzonego rozwiązania, wcześniej próbowałeś/aś innych rozwiązań ale niestety nieskutecznych i wciąż się zastanawiasz ?, zachęcam…. to jest to czego szukasz. Nasz Team przeprowadzi ciebie przez cały program służąc pomocą merytoryczną przez cały okres trwania programu. W paczce dostajesz dzienniczek programu wg którego robisz program.

My zaczynamy 2.10.2017 – przyłącz się do nas i zrób program razem z nami. Masz miesiąc październik i listopad gdzie jest to dobry czas aby wyrobić się na świeta oraz sylwestra, ponieważ po 28 dniach jest stabilizacja a na stabilizacji są czerwone dni, gdzie możesz normalnie podczas świąt czy sylwestra wszystko zjeść czy wypić, normalnie brać udział w spotkanaich rodzinnych nieczego sobie nie odmawiając robiąc program cellRESET ! Dostaniesz od nas informacje o programie, suplementach, możliwościach współpracy opartych o model biznesowy MLM czyli marketing sieciowy. Dajemy Wam gotowe rozwiązanie, które działa, dowodem na to są zadowoleni klienci, którzy przetestowali na sobie program przemiany metabolicznej i obecnie pomagają innym osobom, ciesząc się efektami współpracy, jakie daje marketing sieciowy w firmie, która ma legalny drugi na świecie, zarejestrowany w sądzie najwyższym Plan Marketingowy.

JAK ZACZĄĆ cellRESET ® ?

Bardzo ciekawe pytanie i banalnie proste.
Jak zacząć ?…..
Po pierwsze trzeba podjąć decyzję,
TAK ROBIĘ TO !!!
tak ROBIĘ ,
JAK ZROBIŁEM TO JA i…
prawie 200.000 ludzi na CAŁYM ŚWIECIE !!!

 

CHCESZ ZMIENIĆ SIEBIE I TWOJE ŻYCIE, CZY TYLKO JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI CHCESZ ZMIENIĆ “COŚ” W TWOIM ŻYCIU ?
CHCESZ POLEPSZYĆ STAN ZDROWIA ?
ODCHUDZIĆ SIĘ – I NIE JEST WAZNE ILE CHCESZ ZGUBIĆ WAGI ?
A MOŻE CHCESZ PRZYTYĆ ?
WYMODELOWAĆ SYLWETKĘ ?
POZBYĆ SIĘ PROBLEMÓW HORMONALNYCH ?
POZBYĆ SIĘ PROBLEMÓW SKÓRNYCH ?
WYREGULOWAĆ UKŁAD TRAWIENNY ?
POCHWALIĆ SIĘ PRZED INNYMI SWOIM WYGLĄDEM ?
NIE MIEĆ EFEKTU JO-JO ?
CHCESZ NAPRAWIĆ SWÓJ METABOLIZM ?
WYREGULOWAĆ CHOLESTEROL
PARAMETRY TARCZYCY, ITP, ITD !!!

 

CHCESZ NAPRAWDĘ ODMIENIĆ SIEBIE ?
TWOJE CIAŁO ?
TWÓJ WYGLĄD ?
TWÓJ METABOLIZM ?
TWOJE ŻYCIE ?
TWOJE NAWYKI I PRZYZWYCZAJENIA ŻYWIENIOWE ?

CZY NAPRAWDĘ CHCESZ WYGLĄDAĆ PIĘKNIE I CZUĆ SIĘ MŁODO ?

NAPISZ DO MNIE , CO JESZCZE MUSIAŁ/ŁA BYŚ, WIEDZIEĆ , CZEGO TU NIE ZNALAZŁAŚ/EŚ ABY RAZEM ZE MNĄ , Z MOJĄ POMOCĄ, KROK PO KROKU ZROBIĆ PROGRAM CELLRESET, KTÓRY SPRAWI ,ŻE TWOJE ŻYCIE DIAMETRALNIE SIĘ ZMIENI, NA LEPSZE ?

CZEGO JESZCZE NIE WIESZ , CO MUSISZ I CO CHCESZ WIEDZIEĆ O PROGRAMIE CELLRESET?

TO TYLKO 28 DNI , A CO TO JEST W PORÓWNANIU DO PRZEŻYTYCH LAT, DO NASZYCH PRZYZWYCZAJEŃ I NAWYKÓW, DO NASZEGO STANU ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA, CO DO NASZEJ WARTOŚCI W OCZACH NASZYCH I INNYCH ?

 

JA POWIEM TOBIE JEDNO:

TAK NAPRAWDĘ, DOPÓKI NIE POŚWIĘCISZ TWOICH 28 DNI DLA SIEBIE,
NIE DLA PROGRAMU , BO ON TEGO NIE POTRZEBUJE !
TO BĘDZIEMY CAŁY CZAS ROZMAWIAĆ I DYSKUTOWAĆ O CZYMŚ ,
CO DLA CIEBIE JEST I BĘDZIE TYLKO ROZMOWĄ.

TO TAK JAK ZJEDZENIE PYSZNEGO TORTU
KTÓRY JEST ….
NAMALOWANY

NIKT, KTO CZYTA KSIĄŻKĘ O ODCHUDZANIU NIE CHUDNIE W TRAKCIE JEJ CZYTANIA TYLKO DLATEGO ,ŻE JĄ CZYTA

TAK WIĘC, JEŻELI CHCESZ ZROBIĆ PROGRAM CELLRESET,
TO ZRÓB GO !
A WTEDY BĘDZIEMY MOGLI O NIM POROZMAWIAĆ !

[jig_vc][justified_image_grid limit=17 facebook_id=1642253569435552 facebook_album=1797051903955717][/jig_vc]

Po 28 dniach stosowania Programu, organizm zostanie „zaprogramowany” jak wewnętrzny kompas.

– pozbędziesz się „ZŁYCH” nawyków żywieniowych,
– będziesz zwracać większą uwagę na to co jesz,
– nauczysz się jeść 4 posiłków dziennie,
– odzyskasz dobre samopoczucie,
– poprawisz ogólną kondycję swojego organizmu
– ustąpią dolegliwości chorobowe, związane zaburzeniami metabolizmu

Co ponadto?

– gruntowne oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru płynów
– dożywienie organizmu na poziomie komórkowym
– obniżenie wieku metabolicznego o kilka, kilkanaście lat
– wyregulowanie metabolizmu
– energia, siła, wytrzymałość,
– koncentracja każdego dnia
– obniżenie wysokiego poziomu cholesterolu
– regulacja poziomu cukru we krwi, tzw. złe cukry zostają usunięte
– zbilansowanie pracy całego organizmu
– odbudowa flory bakteryjnej i utrzymanie prawidłowego funkcjonowania jelit

oraz:

– znaczny spadek wagi (u osób z problemem nadwagi)
– modelowanie sylwetki
– ładna skóra,
– twarde paznokcie,
– silna tkanka łączna,
– zdrowe włosy
– odmłodzenie skóry twarzy i ciała
– zmniejszenie przebarwień, wyprysków na skórze
– wyraźne ujędrnienie skóry
– oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń
– zagęszczenie tkanki mięśniowej
– redukcja cellulitu
– poprawa jędrności biustu oraz pośladków !!!

To tylko część zalet cellRESET ! To nie medycyna ani nie są to leki ! To nauka i doświadczenie w funkcjonowaniu blisko 100 bilionów naszych komórek, które cały czas , przez całe nasze życie dają nam siłę ,zdrowie , witalność i życie! To o nie musimy dbać , to je musimy odpowiednio odżywać i pilnować aby prawidłowo budowały nasz organizm .

Koszt programu plus wysyłka na 28 dni po rejestracji jako Teampartner w zależności od wybranej formy płatności to :
– płatność u kuriera – 1178,60 zł
– przedpłata na konto – 1168,60 zł

Koszt stabilizacji miesięcznie w zależności od wybranej formy płatności to :
– płatność u kuriera – 584 zł
– przedpłata na konto – 573 zł

UAWAGA Stabilizacja trwa 3 miesiące, zamówienia można składać co miesiąc.