JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY/A ZROBIĆ PROGRAM CELLRESET O TO PROCEDURA.

Zanim rozpoczniesz program cellRESET® i zakupisz wybrany zestaw suplementów, proponuję prosty i krótki proces rejestracji, już opisuję dlaczego i do czego jest potrzebny .

Sam program cellRESET® jest samodzielnym, opatentowanym programem żywieniowym w którym zastosowano wybrane suplementy, które spełniają bardzo rygorystyczne warunki postawione przez twórców programu cellRESET®.

Ze względu na zakup suplementów, których cena detaliczna jest wyższa, aby nie przepłacać , proponuję rejestrację jako Teampartner

Zarejestrowanie się, pozwala na dokonywanie zakupów wszystkich produktów z programu cellRESET® z poziomu Team Partnera z min. 20 % rabatem.

Rejestracja nie obliguje do dokonywania stałych zakupów a jedynie umożliwia korzystanie z rabatów, na zakup wszystkich suplementów oraz kosmetyków bezpośrednio u producenta, oraz daje możliwość nawiązania współpracy na zasadach zawartych w Planie Marketingowym.

Po rejestracji każda osoba staje się Team Partnerem, co nie wpływa w żadnym stopniu na jakiekolwiek zobowiązania wobec producenta.
Rejestracja jest dobrowolna a wyrejestrowanie może nastąpić na prośbę Team Partnera w każdym momencie , lub następuje automatycznie , gdy :
1. W ciągu pierwszych 30 dni nie dokonano żadnego zakupu .
2. W ciągu 1 roku od ostatniego zakupu , nie dokonano żadnego zakupu.

 

UWAGA

Jeśli chcesz wygenerować tylko numer Team Partnera aby robić zakupy produktów Fitline z rabatami, w formularzu zaznacz opcję tylko rejestracja. Zostanie wygenerowany numer Team Partnera uprawniający do zakupów z rabatmi. Numer ten daje też możliwość rozpoczęcia współpracy z PM INTERNATIONAL. Więcej informacji na temat współpracy uzyskasz wysyłając mail kontakt@cellreset.com.pl